Яндекс.Метрика

Як збільшити ліміт по кредитці ПриватБанку?

Кредитна організація не надає позичальникові права виступати з ініціативою про збільшення кредитного ліміту. Клієнт не зможе написати заяву на підвищення ліміту по карті за власним бажанням та отримати онлайн кредит . Кредитний ліміт може бути збільшений лише в 2-х випадках:

Якщо з такою ініціативою виступить сам банк і відправить клієнту офіційну пропозицію
Апріорі після кожних 12 місяців використання пластику. Справа в тому, що в умовах обслуговування зазначено, що збільшити кредитний ліміт по карті ПриватБанку можна автоматично через кожні 12 місяців використання пластику. На 5 тис. грн. підвищується кредитний ліміт за стандартними картками і на 10 тис. по Gold.

Планове підвищення ліміту на 5 і 10 тис. Відповідно може бути застосовано при виконанні певних умов:

Протягом 12 попередніх місяців у клієнта не повинно бути прострочень по платежах
Позичальник повинен здійснювати платіжні операції по карті в кожен період на суму не менше 100% від поточного ліміту кредитування

Збільшений ліміт не повинен бути вище допустимого максимального значення за умовами обслуговування даної карти.

Таким чином виходить, що збільшити ліміт по кредитній карті ПриватБанку клієнт самостійно не може. Це може зробити тільки банк.
Вплив кредитної історії позичальника на ліміт

Кредитна історія відіграє дуже важливу роль при визначенні кредитного ліміту для того чи іншого позичальника. Насправді, тільки 2 речі можуть вплинути на ліміт: кредитний рейтинг і рівень доходів / витрат позичальника. Все інше - другорядне при визначенні ліміту.

Якщо у клієнта зіпсована кредитна історія, отримати карту з кредитним лімітом він не зможе. При високій закредитованості він отримає мінімально допустимий кредитний ліміт в розмірі 3-5 тис. грн.

Якщо у позичальника середній кредитний рейтинг (в минулому були прострочення до 10 днів, але позики повністю погашені), то ліміт теж буде невеликим. Такі суми варіюється від 5 до 15 тис. грн. в залежності від рівня зарплати позичальника.
Чи можна збільшити ліміт в ПриватБанку при простроченнях?

Якщо у вас були прострочення в інших банках під час використання пластика від ПриватБанку, то ваш кредитний ліміт може бути автоматично збільшено по закінченню 12 місяців з моменту активації карти.

Якщо ж ви допускали прострочення протягом зазначеного терміну по картці ПриватБанку, то ліміт збільшити не вийде. У програмі емітента, яка автоматично збільшує ліміт кожні 12 місяців, є обмеження на карти, за якими були прострочення за платежами.

Якщо почитати відгуки про збільшення ліміту по кредитних картах Приватбанку, то можна зробити висновок, що кредитна організація охоче пропонує постійним клієнтам збільшити ліміт, не чекаючи автоматичного збільшення на 5 і 10 тис. грн. відповідно.
Джерело: https://fingo.com.ua/

Просмотров: 104

Автор: Евгений Лихачев

Дата: Воскресенье, 10 Сентября 2017

Разделы
Поиск

Расширенный поиск
Скидки

Сертификат подарочный 110 грн.

Сертификат подарочный 110 грн.

Розничная цена 110,00 грн.
Специальная цена товара 100,00 грн.

+доставка

Рекомендуемые

Сертификат подарочный 550грн

Сертификат подарочный 550грн "Премиум"

Розничная цена 550,00 грн.
Специальная цена товара 500,00 грн.

+доставка

Новые статьи
Как абитуриенту выбрать университет в Польше?
Почему сейчас многие молодые люди предпочитают учиться за рубежом? Как показывает практика, образование за рубежом более качественное, прикладное, ...
Штендеры - эффективная реклама
Штендер- эффективный носитель выносной рекламы. Выносная реклама позволяет привлечь потенциальных клиентов в Вашу торговую точку или точку ...
Технология горизонтального направленного бурения и ее особенности
Формирование инженерных штреков – дело непростое, особенно если речь идет о сохранении ландшафта. Очень часто подобные работы осложнены ...
ОНЛАЙН ОБУЧЕНИЕ
  Вопрос образования всегда будет вялятся основным для родителей чьи стоят на пороге взрослой жизни. Всегда трудно сделать этот правильный ...
Мемориал на двоих - достойный дар усопшим
Нередко семейные пары завещают похоронить их под одним надгробным камнем, это означает, что и после смерти любящие люди будут вместе. Поэтому ...