Яндекс.Метрика

Що варто знати при виборі кухонних фасадів та матеріалів

Важливість спеціальних кухонних меблів незаперечна. Їх вузька спеціалізація та висока функціональність – половина нашої ефективності на кухні, а вже про красу деяких кухонних інтер'єрів можна складати вірші. Кухні сучасні повинні відповідати всім вимогам теперішнього часу, технологічних новинок та дизайнерських рішень.

З практичної точки зору, при виборі матеріалів для кухні особливу увагу необхідно звернути на матеріал для стільниць, адже вони являються основною робочою поверхнею і повинні витримувати велике навантаження, бути стійкими до температури і механічних пошкоджень. Найбільш оптимальним рішенням будуть стільниці з штучного каменю, який відповідає всім гігієнічнім та естетичним вимогам, дуже міцний і виглядає досить ефектно. До того ж з такого самого матеріалу можна замовити і підвіконники, для створення єдиного довершеного образу. Якісні підвіконники у місті Львів з штучного каменю різних кольорів і фактури можна замовити на сайті компанії Меблі Львів.

З погляду естетики, найважливіша частина будь-якого шафи – її дверцята, або, як прийнято говорити – фасад. Це саме той одиничний фрагмент, який і визначає кінцевий вигляд всієї дизайнерської мозаїки. Фасади виготовляються з різних матеріалів, можуть бути різної форми, мати різну обробку і колір. Ви можете вибирати з сотень моделей, а фірми, що виробляють кухонні меблі, в змозі виконати будь-які, навіть самі незвичайні замовлення.

Матеріал.

Найбільш поширеними матеріалами, з яких виготовляються кухонні фасади, є:

  • Деревина - найвишуканіший з матеріалів, дуже декоративний і міцний.

Кухня, виконана з дерева, буде радувати своєю прекрасною атмосферою і неповторною грою фарб. На жаль, це також один із самих дорогих видів сировини для виготовлення меблів. Як правило, застосовуються плити товщиною близько 2 см з берези, бука, дуба, ясена або черешні.

Наважуючись замовити подібні меблі, можна бути впевненим, що вони служитимуть на протязі довгих років. Більше того, якщо вони трохи втратять елегантність, їх можна легко відреставрувати і вдихнути нове життя.

Це все чимало коштує, тому все частіше такі породи замінюють більш дешевими, наприклад, сосною, ялиною або вільхою. Разом із ціною знижуються і декоративні якості деревини, тому дешеві види часто піддають обробці, що імітує дорогі породи.

  • МДФ - плити з розмелених в пил відходів деревини, їх змішують з клеєм і пресують у відповідних формах.

Вони покриваються плівкою ПВХ або лаком, що дозволяє отримувати безліч декоративних ефектів. Крім того, пластичність самої вихідної маси відкриває широкі можливості по наданню їй різноманітних форм. Для виробництва меблів, зазвичай, використовують плити МДФ товщиною 16 - 19 мм.

  • ДСП – утворюється при змішуванні тирси і смол.

Це відносно дешево, оскільки сировиною також служать відходи. Як правило, для виготовлення кухонних меблів використовуються плити товщиною від 16 до 18 мм. Оскільки плити є досить крихкими, з них роблять лише прості форми фасадів - без будь-яких заглиблень або заокруглень. Вони можуть бути покриті ламінатом, шпоном або лаком, кількість доступних моделей і кольорів практично не обмежена.

Шпон чи лак?

Якщо ви зважилися на вибір дерев'яних меблів, варто поміркувати над оздобленням плит, з яких будуть виконані фасади кухонних шаф. До сучасних кухонь ідеально підійде шпон або лак.

Шпон - це не що інше, як деревина, але у вигляді дуже тонких листів, які отримують шляхом зрізання шару деревини. Шпоновані фасади мають прекрасний зовнішній вигляд, створюють атмосферу затишку і доступні в сотнях моделей і кольорів. Що важливо, вони можуть бути виготовлені з екзотичних порід дерева, що, безумовно, підвищить естетичність кухонної обстановки. При цьому вони відносно дешеві (в порівнянні з суцільною деревиною), насправді нічим не поступаючись фасадам дерев'яним. Такі вироби чудово виглядають в комбінації зі сталлю, склом або лакованою стільницею. На жаль, основним недоліком шпону можна вважати низьку пластичність. Тому любителі традиційних сільських кухонь, повних фрезерованих елементів, швидше за все, відмовляться від цього типу обробки.

Просмотров: 781

Автор: Евгений Лихачев

Дата: Воскресенье, 13 Сентября 2015

Разделы
Поиск

Расширенный поиск
Скидки

Ранец школьный каркасный Kite PP15-501-1S Германия

Ранец школьный каркасный Kite PP15-501-1S Германия

Розничная цена 987,00 грн.
Специальная цена товара 592,20 грн.

+доставка

Новые статьи
Отключили общий обогрев, как не замерзнуть?
Котельные прекратили подавать в квартиры тепло. Стало сыро и неуютно. Почему так произошло? Потому что в любом деле должен быть запасной вариант. ...
Как правильно подать гениальную идею
 Вы сняли интересное видео. У вас много задумок и проектов. Вас что-то теребит и подстёгивает. Чувствуете, что сможете покорить далёкие ...
Представляем: говорящее и следящее освещение.
Поздно вечером вы возвращаетесь с работы, заходите в тёмный подъезд и поднимаетесь по лестнице. Направляете луч фонарика на входную дверь и ...
Как собрать энтузиастов в одном месте?
Не смотря на большую загруженность и кучу нерешённых вопросов, большинство людей умудряется знакомиться в социальных сетях. Находит время, чтобы ...
Как получить двойной эффект от фотографии?
Вы побывали на экзотическом острове или посетили место, с историческими строениями. Не переставая щёлкали камерой, просили знакомых запечатлеть ...